jazyk  Polski
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Русский
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Kariéra v Bochemii a.s.

Obchodní manažer divize FUNGI

Region Čechy

Podmínkou je bydliště v jednom z krajů

Náplň práce:

  • péče o stávající i nové zákazníky v přiděleném regionu
  • akvizice nových zákazníků z prostředí B2B a B2C
  • prezentace produktů společnosti, poradenství
  • příprava strategie pro daný region
  • monitoring konkurence
  • budování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • úplné ukončené středoškolské vzdělání
  • komunikativní a dynamickou osobnost
  • orientace na cíl a výsledek
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost, loajalitu, iniciativu,
  • chuť dělat věci jinak, učit se novému
  • ŘP skup. B
  • praxi v obchodní sféře, podmínkou, ideálně z prostředí dřevozpracujícího průmyslu, stavební chemie, B2B, B2C, DIY

Nabízíme:

  • práci na HPP u úspěšné české společnosti
  • produktové a obchodní vzdělávání
  • služební automobil vyšší střední třídy
  • příspěvek na dovolenou/dovolenou navíc
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • motivující finanční ohodnocení
  • roční odměna dle výsledků společnosti
  • nástup možný ihned

Vašeho zájmu si vážíme. Přihlášky zasílejte na tyto kontaktní údaje:

Chci zavolat / poslat e-mail:
Mgr. Martin Kraus
HR specialista
Tel.: +420 596 091 243
Martin.Kraus@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Vyplněním a odesláním formuláře subjekt údajů uděluje souhlas v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, s nakládáním s těmito údaji pro účely optimalizace služeb a marketing.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council