jazyk  Polski
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Русский
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Kariéra v Bochemii a.s.

SKLADNÍK (s osvědč. na vysokozdvižný vozík)

Pracovní náplň a hlavní úkoly:

    • Příjem a výdej zásilek dodávaných dopravními prostředky do tuzemska i zahraničí včetně následné kvantitativní a kvalitativní kontroly
    • Samostatný příjem a výdej surovin a výrobků s využitím informačního systému a výpočetní techniky
    • Zabezpečování materiálu pro výrobu a organizaci jeho uvolňování dle interních požadavků
    • vedení předepsané evidence, provádění inventur a vyřizování reklamací
    • obsluha manipulační techniky (vysokozdvižný vozík)
    • úzká spolupráce při auditech a odebírání vzorků s oddělením kvality

Očekáváme:

      • vysoké pracovní nasazení
      • ochotu pracovat v chemické výrobě
      • časovou nezávislost

Požadujeme:

      • SOU s výučním listem
      • praxe skladníka výhodou
      • platné osvědčení k řízení VZV a MV výhodou
      • fyzickou zdatnost
      • maximální odpovědnost, pečlivost a manuální zručnost
      • dobrý zdravotní stav
      • věk nad 18 let
      • flexibilitu, kooperaci, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

      • práci u významné české společnosti
      • zaškolení na danou pozici, ochranné prostředky
      • typ pracovního vztahu / smluvního vztahu: Práce na plný úvazek / Pracovní smlouva, ranní směny s možností přesčasů
      • Místo pracoviště: areál závodu BOCHEMIE, a.s., Lidická 326, 735 81, Bohumín
      • Mzdové podmínky:
        Nástupní mzda: 90 - 115,- Kč/hod. v závislosti na vzdělání a praxi, navýšení mzdy po zaučení nebo po zkušební době …

Benefity:

        Možnost přesčasů, sociální program dle Kolektivní smlouvy (příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, školení, závodní stravování, firemní akce).

Nástup možný IHNED

Vašeho zájmu si vážíme. Přihlášky zasílejte na tyto kontaktní údaje:

Chci zavolat / poslat e-mail:
Petr Kupka
HR specialista
Mobil.: +420 606 681 165
Petr.Kupka@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council