• Česky
  • English
  • Deutsch
  • Русский

logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Kariéra v Bochemii a.s.

Proč pracovat v Bochemii

Firemní kultura důvěry

Jsme úspěšná česká firma s více než stoletou tradicí. Na výsledky, kterých v práci dosahujeme, jsme hrdí. A vážíme si našich zaměstnanců, které považujeme za hlavní zdroj úspěchu firmy. Klíčovou hodnotou naší firemní kultury je důvěra. Klademe důraz na rovný přístup a osobní rozvoj našich zaměstnanců. Dáváme příležitost mladým absolventům s novými nápady a ceníme si znalostí zkušených pracovníků. U uchazečů oceňujeme flexibilitu, tvořivost, pracovitost, zájem učit se a ochotu cestovat. Našim zaměstnancům poskytujeme odborné a manažerské vzdělávání, jazykové kurzy v rámci pracovní doby, příspěvek na dovolenou a závodní stravování.

Uplatnění u nás najdou odborníci z mnoha oborů

Hledáme chemiky pro výzkum a vývoj, laboranty pro testování kvality, mechaniky a elektrotechniky pro údržbu a rozvoj technologických linek a techniky, kteří budou dbát na vysokou kvalitu produkce. Pro přímý vztah se zákazníky hledáme odborníky z oblasti prodeje a marketingu. A uplatnění u nás najdou také odborníci z oblasti energetiky a ochrany životního prostředí, logistiky, lidských zdrojů a účetnictví.

O krátkodobém zaměstnávání v Bochemii

Jsme výrobní společnost a máme zájem o schopné a pracovité zaměstnance pro krátkodobé zaměstnání ve výrobě. Spojte se s námi. I v případě, že zrovna nemáme k dispozici volná místa, uvítáme vaši reakci. Naše personální oddělení vám odpoví. A jakmile otevřeme volná místa, přednostně vás oslovíme s jejich nabídkou.

Zaujala vás naše společnost a rádi byste u nás pracovali?

Spojte se s námi. Váš strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem pošlete na kontaktní e-maily personálního oddělení, anebo vyplňte náš dotazník. V obou případech vás budeme kontaktovat.

Dotazník uchazeče

Vyplňte, prosím, dotazník s informacemi o vás a vašich pracovních zkušenostech. Personální oddělení se s vámi spojí.

Hlásíte se na konkrétní volné pracovní místo?

Průběh a podoba výběrového řízení záleží vždy na konkrétní pozici. Nejpozději do dvou týdnů od nás dostanete informaci, jak dopadlo úvodní administrativní kolo. V případě, že se na danou pozici hodíte, obdržíte od nás pozvánku na pohovor. V prvním kole budete hovořit s personalistou, ve druhém kole se již setkáte s vedoucím týmu, který hledá posilu. Nejvhodnějšího uchazeče vybíráme buď prostřednictvím individuálního pohovoru nebo tzv. assessment centra, tedy skupinového výběrového řízení, s jehož podobou budete dopředu seznámeni. Odpověď od nás obdrží každý uchazeč co možná nejdříve. Důležitý je pro nás korektní a otevřený přístup.

Rádi byste u nás pracovali, ale momentálně nové kolegy nehledáme anebo jste si z nabídky volných pozic nevybrali? Máte otázky, na které jste nenašli odpověď?

Spojte se s námi. Rádi na ně odpovíme.

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Iveta Matulová Heczková
HR specialista
Tel.: +420 774 549 754
Iveta.Heczkova@bochemie.cz

Chci více informací:

Zde vložte soubor s Vaším životopisem.
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt pdf doc docx.

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council