Kontakt

Sídlo společnosti 

BOCHEMIE a.s.
Lidická 326, 735 81 Bohumín, Česká republika
IČ: 29396824
Tel.: +420 596 091 111 - spojovatelka
Fax: +420 596 013 462

ID DS: 8pm926p

E-mail: bochemie@bochemie.cz 

 Sídlo Bochemie a.s. - mapa Bohumína

 

Pobočka Slovensko


Bochemie Slovakia, s.r.o. 
Moštenická 3, 971 01 Prievidza, Slovenská republika

Ukázat polohu na mapě

 

Tel.: +421 (0) 46 542 2988

Fax: +421 (0) 46 542 6324

E-mail: bosl@bochemie.sk

 

 

Pobočka Polsko

Bochemie PL Sp. z o.o.

Ul. Jana III Sobieskiego 11/E6, 40-082 Katowice, Polsko 

 

Ukázat polohu na mapě

 

Tel.: +48 694 400 019

E-mail: bochemie@bochemie.pl

  

Pobočka Rumunsko

Bochemie Romania

Strada Frumoasă 30, Bucharest, Romania

 

Ukázat polohu na mapě

 

Tel.: +40 311 053 798
Fax: +40 311 053 800
E-mail: bochemie@bochemie.ro

 

Kontaktní osoby

 

Vedení společnosti

Mediální zastoupení

Helena Bužgová

Asistentka ředitele

Tel.: +420 596 091 459

E-mail: Helena.Buzgova@bochemie.cz

Mgr. Eva Kijonková


Tel.: +420 721 857 097

E-mail: Eva.Kijonkova@ek-media.com

  

Zákaznický servis

Nákup a logistika

Ing. Magda Macháňová

 

Tel.: +420 596 091 299

E-mail:  Magda.Machanova@bochemie.cz

Mgr. Petr Martinásek

Supply Chain Manager 

Tel.: +420 606 739 613

E-mail: Petr.Martinasek@bochemie.cz

 

  

Povrchové úpravy kovů

Materiály pro aku

Ing. Lumír Mrokwia

Business Manager Metal Surface Treatment

Tel.: +420 596 091 205

E-mail: Lumir.Mrokwia@bochemie.cz

Ing. David Jež, DiS

Business Manager AKU

Tel.: +420 602 174 634

E-mail: David.Jez@bochemie.cz

 

  

Ochrana dřeva
Ve věcech technických

Ochrana dřeva
Ve věcech obchodních

Ing. Magda Macháňová

 

Tel.: +420 596 091 299

E-mail:  Magda.Machanova@bochemie.cz

DiS. Eduard Chalupa

International Sales & Business Development Manager

Tel.: +420 725 105 159

E-mail: Eduard.Chalupa@bochemie.cz

  

Privátní značky

Výběrová řízení na pracovní pozice

Mgr. Petr Martinásek

Supply Chain Manager

Tel.: +420 606 739 613

E-mail: Petr.Martinasek@bochemie.cz

Mgr. Martin Kraus

HR specialista 

Tel.: +420 596 091 243

E-mail: Martin.Kraus@bochemie.cz

 

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council