Novinky

22.5.2020

Meftex je vysoce antibakteriální

Výsledkem testů v nezávislé akreditované laboratoři bylo potvrzeno, že naše pokovená textilie Meftex vykazuje vysokou antibakteriální účinnost.  

8.4.2020

Poděkování od společnosti Lidl

Od našeho obchodního partnera, společnosti Lidl Česká republika v.o.s., jsme obdrželi poděkování za výjimečné obchodní partnerství v době krize.

1.4.2020

Bochemie navýšila produkci dezinfekcí

Tisková zpráva: Bochemie, která tradičně vyrábí dezinfekce pro zdravotnictví i domácnosti, zvládla významné navýšení produkce. Nově se navíc rozběhla výroba dezinfekčního prostředku pro hygienu rukou Anti-COVID.

24.3.2020

Bochemit proti plísním účinkuje proti koronaviru

Dovolujeme si vás informovat, že BOCHEMIT Proti plísním je účinný také jako dezinfekce proti koronaviru SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19.

 

9.3.2020

Bochemie - náš úspěch je týmová práce

O současném zaměření a úspěších Bochemie a s tím související potřebě kvalifikovaných zaměstnanců si můžete přečíst v příloze Mladé fronty DNES – Zaměstnavatelé.

Stránky

1 2 3 4 5 6 7 »

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council