Bochemie je Zaměstnavatelem roku

Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů a je součástí Výročních cen Klubu zaměstnavatelů 2018. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.

Hodnocení účastníků probíhá celosvětově uznávanou metodikou Saratoga od společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, která kromě jiných výhod přináší možnost porovnat společnosti v jejich sektoru a výsledné oborové skóre přenést do celkového pořadí.

Společnost Bochemie a.s., která se do této soutěže přihlásila v letošním roce poprvé, uspěla v rámci regionu Moravskoslezského kraje v kategorii do 500 zaměstnanců, kde se umístila na prvním místě. Ocenění převzali zaměstnanci personálního úseku z rukou zástupce generálního partnera soutěže společnosti Sodexo a ředitele Klubu zaměstnavatelů dne 15.5.2018 na úvod akce veletrhu Věda Výzkum Inovace v Brně.

„Za 10 let, kdy je společnost Sodexo Benefity generálním partnerem soutěže, vidíme stoupající kvalitu všech přihlašovaných firem. Ty se obzvláště v poslední době zaměřují na inovace, snaží se zvyšovat efektivitu a hlavně pečují o zaměstnance, protože ti jsou hlavním klíčem k úspěchu,“ uvedl Štěpán Tůma, marketingový ředitel Sodexo Benefity.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council