Bochemit dobývá ruský trh

Před začátkem stavební sezóny zahájil Bochemit svou novou etapu vstupu na ruský trh. Stalo se tak prostřednictvím prestižního veletrhu Fasáda v ruském Kaliningradu, na kterém jsou každoročně prezentovány nejnovější technologie v oblasti stavebnictví.

Spolu s naším výhradním zástupcem pro Ruskou federaci, společností PROFTECHNOLOGII jsme zde vystavovali celý sortiment produktů. V rámci veletrhu jsme se také účastnili doprovodné konference. Zástupcům sítí stavebnin a dřevozpracujících firem, kteří již byli v minulosti našimi zákazníky, ale i potenciálním novým, jsme velmi podrobně představili jak hlavní benefity a určení jednotlivých produktů pod značkou Bochemit, tak společnost Bochemii wood care a její nabídku technického a marketingového servisu a podpory.

Zejména profesionálové zabývající se průmyslovou impregnací projevili velký zájem o Bochemit Bluestop M a Bochemit Forte Profi, kterými se již brzy bude dřevo v Rusku impregnovat.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council