Festival dřevostaveb a střech 2019 s Bochemitem

Bochemit si se dřevem rozumí, a proto nemohl chybět na Festivalu dřevostaveb a střech, který společnost NEMA, spol. s r.o. z Olešnice v jižních Čechách pořádala nejen pro své obchodní partnery z řad dalších dřevostavbařských a střechařských firem, ale i pro širokou veřejnost minulý víkend ve svém areálu.

Návštěvníci měli možnost vyslechnout si odborné přednášky zastřešené např. Asociací dodavatelů montovaných domů nebo Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským mj. o tom, jak se zorientovat na trhu dřevostaveb, o unikátnosti konstrukce a stavby na bázi dřeva nebo o výstavbě dřevostaveb z pohledu certifikace. Další užitečné informace poskytovali výrobci materiálů používaných u dřevostaveb. U stánku Bochemitu jsme především vysvětlovali, proč je impregnace důležitá a proč ji není dobré podceňovat, ale i jak na to, aby byla provedena správně.

NEMA, spol. s r.o., původně malá rodinná firma zabývající se truhlařinou a tesařstvím, je dnes jeden z lídrů na poli výrobců a dodavatelů dřevěných střešních konstrukcí a systému panelů pro montované dřevostavby.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council