Nejvýznamnější stavební veletrh v Bulharsku se neobejde bez Bochemitu

Bochemit je v Bulharsku velmi úspěšnou značkou s dominantním podílem na trhu nejen na poli impregnace dřeva proti škůdcům, ale také v segmentu finální estetické úpravy dřeva. Nemůže tedy chybět na nejvýznamnějším stavebním veletrhu v Bulharku – STROIKO EXPO, který se koná každý rok v březnu v Sofii.

Více než 700 bulharských i zahraničních společností letos na veletrhu prezentovalo nové výrobky a služby pokrývající celé spektrum stavebnictví od výzkumu, designu, investic, hrubé stavby, vybavení interiéru až po terénní úpravy.  Každý den se s nimi seznámilo přes 6000 návštěvníků z řad architektů, realitních makléřů, developerů, projektantů, stavařů, obchodníků i laické veřejnosti.

Mottem prezentace značky Bochemit letos bylo „vše pro dřevo“. S úspěchem byly prezentovány nejen nové obaly přípravků Bochemit pro preventivní ochranu dřeva proti škůdcům, ale také novinky v řadě Bochemit Estetik. Ten se v Bulharsku s velkou oblibou používá jako dekorativní nátěr dřeva, dřevěných stavebních konstrukcí a prvků jako jsou ploty, pergoly, zahradní nábytek, obklady domů, chaty, chalupy.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council