Novinka BOCHEMIT Pyro – účinná ochrana dřeva proti ohni

Pokud vypukne požár, je důležité, aby se mohli lidé z budovy evakuovat co možná nejrychleji. Cílem je zachránit lidské životy, popřípadě i majetek v co největším rozsahu. Časový úsek, který bude dostupný pro evakuaci, závisí na materiálech použitých při stavbě budovy a jejích požárních vlastnostech.

Novinka Bochemit Pyro prodlužuje v případě požáru nejen dobu do celkového vzplanutí, ale také omezuje vývin kouře a zabraňuje uvolňování hořících částic, které by mohly přispívat k šíření požáru.

Bochemitem Pyro chraňte dřevo, dřevěné prvky stavebních konstrukcí a další materiály na bázi dřeva určené k zabudování nebo již zabudované do interiérů staveb. Snadnou aplikaci bezbarvého vodou ředitelného koncentrátu nátěrem zvládne skutečně každý.

Nepodceňujte proto prevenci - vždyť případný požár dokáže snadno způsobit mnohem větší škody, než jsou vstupní náklady na ošetření dřeva. Navíc životnost provedené ochrany dřeva proti ohni je časově neomezená.

 

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council