Novinka BOCHEMIT Pyro – účinná ochrana dřeva proti ohni

Pokud vypukne požár, je důležité, aby se mohli lidé z budovy evakuovat co možná nejrychleji. Cílem je zachránit lidské životy, popřípadě i majetek v co největším rozsahu. Časový úsek, který bude dostupný pro evakuaci, závisí na materiálech použitých při stavbě budovy a jejích požárních vlastnostech.

Novinka Bochemit Pyro prodlužuje v případě požáru nejen dobu do celkového vzplanutí, ale také omezuje vývin kouře a zabraňuje uvolňování hořících částic, které by mohly přispívat k šíření požáru.

Bochemitem Pyro chraňte dřevo, dřevěné prvky stavebních konstrukcí a další materiály na bázi dřeva určené k zabudování nebo již zabudované do interiérů staveb. Snadnou aplikaci bezbarvého vodou ředitelného koncentrátu nátěrem zvládne skutečně každý.

Nepodceňujte proto prevenci - vždyť případný požár dokáže snadno způsobit mnohem větší škody, než jsou vstupní náklady na ošetření dřeva. Navíc životnost provedené ochrany dřeva proti ohni je časově neomezená.

 

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council