Podpořili jsme projekt Sociální automobil

Dětské centrum Čtyřlístek v Havířově, které poskytuje dětem komplexní sociální, zdravotní a výchovnou péči, se dočkalo prvního vozu zdarma v rámci projektu Sociální automobil.

Nový vůz mohou nyní využívat jeho zaměstnanci a klienti. Pod záštitou poděbradské reklamní agentury Kompakt na něj přispělo téměř 50 firem a jednotlivců z regionu. Letos mezi nimi byla i Bochemie.

"Máme velikou radost, že Čtyřlístek není lidem v našem regionu lhostejný, a že se do projektu zapojilo tolik přispěvatelů. Automobil nám značně usnadní a zefektivní naši práci. Ráda bych poděkovala všem přispěvatelům i agentuře Kompakt, která tento smysluplný projekt zorganizovala," uvedla Marie Černocká, ředitelka Dětského centra Čtyřlístek, která si od zástupce společnosti Kompakt osobně automobil převzala.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council