Sponzoring cílený na zaměstnance zná příjemce naší podpory

V závěru loňského roku jsme připravili a uvedli v život dva nové programy sponzoringu, které cílí na naše zaměstnance. Jedná se o program „V nouzi poznáš přítele“ a program „Nejen prací živ je člověk“. Do konce února mohli zaměstnanci posílat vedení společnosti své návrhy, nyní už jsou známi příjemci naší podpory.

Do programu V nouzi poznáš přítele jsme obdrželi tři žádosti, všechny byly schváleny a vybraní kolegové už byli informováni. Vězte, že byli všichni velmi překvapeni a zároveň dojati. Jejich velký dík patří především vám, kolegům na správném místě, kteří vidíte srdcem!

Do programu Nejen prací živ je člověk jsme obdrželi pět žádostí a také tyto byly všechny schváleny. Letos podpoříme skauty, volejbalisty, stolní fotbálek TIP KICK, sdružení MILI FEST a Dračí lodě.

Věříme, že naše podpora pomůže kolegům v nelehké životní situaci vše lépe zvládnout a překonat a kolegům, kteří se ve svém volném čase angažují ve prospěch jiných, v dalším rozvoji jejich záslužné činnosti.

 
 

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council