Velký zájem o Bochemit Antiflash na veletrhu v Lotyšsku

I tento rok jsme se již tradičně prostřednictvím našeho exkluzívního obchodního partnera pro Pobaltí, společnosti SIA „Entario“, zúčastnili největší stavební události v Lotyšsku – mezinárodního stavebního veletrhu „Māja I“ v Rize. Přes 32 tisíc návštěvníků se mělo možnost seznámit s nejmodernějšími technologiemi a vývojovými tendencemi ve stavebnictví, které zde prezentovalo téměř 400 vystavovatelů.

Návštěvníky z řad stavebních profesionálů i konečných zákazníků letos ve stánku Bochemitu nejvíce zaujal protipožární přípravek Bochemit Antiflash, který v sobě spojuje jak účinnou ochranu dřeva proti škůdcům, tak ohni.

Na trhu pobaltských zemí aktivně působíme již přes 20 let a zejména Bochemit Forte Profi si zde za tuto dobu vybudoval pozici spolehlivého produktu pro preventivní ošetření sloupů, kůlů a zahradního programu proti dřevokazným škůdcům.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council