Hodnoty naší společnosti

Klíčovou hodnotou je pro nás důvěra a to jak ve vztahu k zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům, tak ve vztahu k našemu okolí. S tím souvisí naše další priority, kterými jsou trvale udržitelný rozvoj a ochrana životního prostředí. Klademe důraz zejména na ochranu vody a recyklaci materiálů.  

Důležité je pro nás zdraví našich zákazníků a jejich přání. Výzkum a vývoj Bochemie slouží také k zajištění toho, aby výrobky a jejich použití byly pro zákazníky bezpečné. Neustále reaguje na aktuální potřeby zákazníků. 

Mezi naše priority určitě patří péče o zaměstnance. Dbáme na vytváření zdravého a bezpečného pracovního prostředí. Respektujeme lidská práva, nepřipouštíme jakoukoli diskriminaci zaměstnanců a ctíme právo zaměstnanců na svobodu sdružování a kolektivní vyjednávání. Dodržujeme standardy Mezinárodní organizace práce (ILO) a veškeré příslušné zákony, pravidla a předpisy. 

Za všech okolností používáme zdravý rozum a měníme věci k lepšímu.

Chtěli byste vědět více o naší historii?

Spojte se s námi. Rádi vám poskytneme podrobnější informace.

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council