jazyk  Polski
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Ochrana dřeva

Letnímu sídlu se dostalo ošetření Bochemitem od střechy až po bazén

Letní terasa ošetřená Bochemitem Forte Profi

Letní venkovské sídlo v západním Bulharsku, ve městě Dupnitsa (nebo také Dupnica) dostalo ochranu i estetický nátěr přípravky Bochemit. Dupnitsa je označována jako "malá Itálie“ a tak není divu, že si investor vybral toto místo. Bochemit mu pak doporučili stavebníci. 

Dnešní město Dupnitsa je rychle se rozvíjející město, kde se spojují nové budovy a moderní architektura s historickými památkami. Díky krásné poloze na úpatí hory Rila je město nádherným místem pro dovolenou. Investor si právě proto zadal vybudování víkendového a letního bydlení. Na novostavbě byl použit Bochemit Forte Profi  - pro ošetření střechy, všech dřevěných částí vlastní stavby, pro ošetření dřevěných podlah terasy i dřevěných podlah okolo bazénu (metodou vakuotlakové impregnace). Dřevěné oplocení bylo ošetřeno nátěrem Bochemit Opti F . Jako vrchní krycí nátěr posloužil Bochemit Estetik . Na značku Bochemit padla volba kvůli dlouhodobé ochraně dřeva - minimálně 15 let. „Vše začalo střechou, po té řemeslníci sami investorovi doporučili právě přípravky Bochemit,“ říká František Zábranský, který je se zmíněnou realizací v Bulharsku detailně obeznámen.

Letní sídlo v Bulharsku ošetřené Bochemitem Forte Profi Dřevěná podlaha kolem bazénu ošetřená Bochemitem Forte Profi

Zaujaly vás naše výsledky?

Ozvěte se!

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council