jazyk  Polski
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Ochrana dřeva

Rekonstrukce Historické budovy Národního muzea v Praze

Národní muzeum v Praze - odborna sanace přípravkem Bochemit

Na Historické budově Národního muzea probíhají rozsáhlé stavební práce, oprava fasády, činnost restaurátorů na venkovní výzdobě i v interiérech budovy, budování spojovací chodby mezi Historickou a Novou budovou. Už v říjnu 2018 se má v opravené budově konat Česko-slovenská výstava/Slovensko-česká výstava, která se chystá k 100. výročí založení Československé republiky a k 200 letům od založení Národního muzea. Na rekonstrukcích se proto intenzívně pracuje. Konkrétně společnost Pracom provedla v roce 2017 odbornou sanaci stávajících tesařských podkonstrukcí pasířských ramenátů a svislých lišt. Pro sanaci s úspěchem využila prostředek Bochemit.

Budova Národního muzea byla dokončena v roce 1891 podle návrhu architekta Josefa Schulze. V průběhu doby byla opakovaně a těžce poškozována. V roce 1945 ji zasáhla německá bomba, v roce 1968 se stala terčem střel sovětských vojáků a v 70. letech došlo k narušení její statiky při budování pražského metra. Generálním zhotovitelem rekonstrukce je Sdružení M-P-I Národní muzeum.

Další informace může sdělit PRACOM s.r.o.

Zaujaly vás naše výsledky?

Ozvěte se!

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council