jazyk  Polski
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Ochrana dřeva

Tisíce sloupů pro ČEZ mají impregnaci Bochemitem Forte Profi

Elektrické sloupy společnosti ČEZ ošetřeny Bochemitem Forte Profi

Společnost IMPREGNACE Soběslav  používá několik let k impregnaci dřeva Bochemit Forte Profi. Za poslední tři roky takto ošetřila mimo jiné přes šest tisíc smrkových sloupů venkovního elektrického vedení pro společnost ČEZ. 

Impregnační látku Bochemit Forte Profi  používá firma IMPREGNACE Soběslav s.r.o. dlouhodobě pro průmyslovou vakuo-tlakovou impregnaci dřeva. Od konce roku 2014 mimo jiné také pro ochranu dřevěných smrkových sloupů pro ČEZ. V předchozích třech letech bylo takto naimpregnováno a dodáno pro firmu ČEZ v součtu více než 6 400 sloupů (do začátku října 2017). Do této chvíle nebyla na impregnované sloupy uplatněna žádná reklamace. Firma to hodnotí jako vizitku dobré kvality impregnační látky. „Můžeme konstatovat, že oproti konkurenčním impregnačním látkám používaným v průmyslové impregnaci vykazuje Bochemit Forte Profi lepší účinnost při nižší koncentraci impregnačního roztoku, což byl také jeden z nepominutelných důvodů, včetně cenové dostupnosti, který hovořil pro používání této impregnační látky v naší firmě,“ uvedl za IMPREGNACE Soběslav vedoucí obchodní sekce Luboš Řehoř s tím, že firma bude prostředek používat i nadále a doporučila by jeho užití i dalším společnostem v oboru.     

Více informací může podat společnost IMPREGNACE Soběslav s.r.o.

 

Zaujaly vás naše výsledky?

Ozvěte se!

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council