jazyk  Polski
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Ochrana dřeva

Tlaková impregnace dětských hřišť Bochemitem Forte Profi

Tlaková impregnace dětských hřišť Bochemitem Forte Profi

Pro impregnaci stavebních konstrukcí, plotů, altánů a jiných dřevěných prvků, které jsou v dlouhodobém kontaktu se zemí, používají odborníci Bochemit Forte Profi. Takto ošetřené dřevo oceňují i menší dodavatelé dětských hřišť, teras a zahradního nábytku. Příkladem je společnost Dřevovýroba Václav Vaněk ze Soběslavi.

Dřevovýroba Václav Vaněk je malá firma do deseti zaměstnanců. Ročně zhotoví řádově desítky realizací, na kterých využívá dřevěné prvky s tlakovou impregnací, provedenou prostřednictvím odborné firmy Impregnace Soběslav s.r.o. za použití přípravku Bochemit Forte Profi. Finálními produkty dřevovýrobce  jsou například konstrukce dětských hřišť – zahradních i těch větších pro veřejnost, která zahrnují houpačky, věže, výlezy a rampy, hrazdy a další prvky. Krásná hřiště vyrobená v Soběslavi tak mají mj. v obci Višňová na Jindřichohradecku nebo u Penzionu Dvorce u Třeboně. Dále společnost produkuje terasy, zahradní nábytek, pergoly, ale i turistické přístřešky, ploty a drobné dřevěné stavby. Tlakovou impregnaci soběslavská Dřevovýroba využívá a doporučuje především z důvodu letité zkušenosti, při které si mohla ověřit životnost výrobků – dobře provedená impregnace a dodržení technologických postupů při montáži a výběr vhodných dřevin, řádné vysušení řeziva apod. jsou zárukou dlouhodobé životnosti v extrémních podmínkách. 

Další informace může sdělit Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o.

Zaujaly vás naše výsledky?

Ozvěte se!

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council