jazyk  Polski
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Ochrana dřeva

Tlaková impregnace dětských hřišť Bochemitem Forte Profi

Tlaková impregnace dětských hřišť Bochemitem Forte Profi

Pro impregnaci stavebních konstrukcí, plotů, altánů a jiných dřevěných prvků, které jsou v dlouhodobém kontaktu se zemí, používají odborníci Bochemit Forte Profi. Takto ošetřené dřevo oceňují i menší dodavatelé dětských hřišť, teras a zahradního nábytku. Příkladem je společnost Dřevovýroba Václav Vaněk ze Soběslavi.

Dřevovýroba Václav Vaněk je malá firma do deseti zaměstnanců. Ročně zhotoví řádově desítky realizací, na kterých využívá dřevěné prvky s tlakovou impregnací, provedenou prostřednictvím odborné firmy Impregnace Soběslav s.r.o. za použití přípravku Bochemit Forte Profi. Finálními produkty dřevovýrobce  jsou například konstrukce dětských hřišť – zahradních i těch větších pro veřejnost, která zahrnují houpačky, věže, výlezy a rampy, hrazdy a další prvky. Krásná hřiště vyrobená v Soběslavi tak mají mj. v obci Višňová na Jindřichohradecku nebo u Penzionu Dvorce u Třeboně. Dále společnost produkuje terasy, zahradní nábytek, pergoly, ale i turistické přístřešky, ploty a drobné dřevěné stavby. Tlakovou impregnaci soběslavská Dřevovýroba využívá a doporučuje především z důvodu letité zkušenosti, při které si mohla ověřit životnost výrobků – dobře provedená impregnace a dodržení technologických postupů při montáži a výběr vhodných dřevin, řádné vysušení řeziva apod. jsou zárukou dlouhodobé životnosti v extrémních podmínkách. 

Další informace může sdělit Dřevovýroba Václav Vaněk s.r.o.

Tlaková impregnace veřejného posezení Bochemitem Forte Profi Tlaková impregnace dřevěné obory Bochemitem Forte Profi Tlaková impregnace dřevěného plotu Bochemitem Forte Profi Tlaková impregnace dřevěné terasy Bochemitem Forte Profi

Zaujaly vás naše výsledky?

Ozvěte se!

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Vyplněním a odesláním formuláře subjekt údajů uděluje souhlas v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, s nakládáním s těmito údaji pro účely optimalizace služeb a marketing.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council