Výletní areál ze dřeva chrání Bochemit Antiflash

Z rumunské farmy Brandusa je malebný výhled na údolí Avrig a transylvánské vrcholy. Služby jsou zde zaměřeny na příznivce jízdy na koních včetně dětských táborů v sedle. Místní restauraci s řadou dřevěných prvků nechali majitelé preventivně ošetřit Bochemitem Antiflash ke snížení reakce dřeva na případný oheň.

Brandusa je místem pro všechny, kteří chtějí být blíže přírodě. Nabízí odpočinkovou dovolenou. Můžete se tu podílet se na mnoha venkovských aktivitách: od napájení a čištění koní až po dojení krav. Farma nabízí také specifické aktivity pro děti - procházky a jízdy na koních v přírodě. Právě proto, aby se zde návštěvníci cítili pohodlně a v souladu s přírodou, jsou objekty velkorysého horského areálu vesměs ze dřeva. To s sebou ale nese i potřebu o zvolený materiál pečovat. V případě takové koncentrace je vhodné použít mimo jiné také ochranu dřeva před případným vlivem ohně.

To si uvědomili i provozovatelé restaurace Brandusa, kteří investovali do ošetření dřeva produktem Bochemit Antiflash. Přípravek je vhodný pro ošetření dřevěných prvků stavebních konstrukcí a dalších materiálů na bázi dřeva zabudovaných v interiérech staveb, u nichž je třeba zvýšit odolnost proti působení ohně a také je chránit vůči dřevokazným houbám a dřevokaznému hmyzu. Na ošetření zmíněného objektu restaurace bylo použito zhruba 200 kilogramů bezbarvého Bochemitu Antiflash.

Další informace může podat společnost DEPOSIB EXPERT SRL.

Zaujaly vás naše výsledky?

Ozvěte se!

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council