Bezpečné produkty

Bezpečnostní listy našich produktů 

Jako dodavatel poskytujeme k našim výrobkům bezpečnostní listy. Obsahují identifikaci výrobce a údaje potřebné pro ochranu zdraví a životního prostředí. Poskytují také důležité informace například o právních předpisech vztahujících se k látkám nebo informace pro jejich skladování a přepravu.

Výrobky bezpečné pro zákazníky 

Naším posláním je vyvíjet a vyrábět užitečné produkty odpovídající potřebám zákazníků, jejichž použití je bezpečné a snadné, a které zároveň šetří životní prostředí. Tým našeho Výzkumného centra neustále pracuje na tom, aby veškeré naše produkty byly při užívání pro zákazníky maximálně bezpečné. 

Dodržujeme přísné požadavky na veškeré výrobní procesy, které stanoví legislativa a jejichž plnění podléhá kontrole státních orgánů. Příslušné předpisy se týkají následujících oblastí:

  • ochrana vody a ovzduší
  • nakládání s odpady a chemickými látkami
  • ochrana zdraví
  • zlepšování procesní bezpečnosti
  • požární a havarijní prevence

Zdraví našich zaměstnanců

Vážíme si našich pracovníků, kteří jsou hlavním zdrojem úspěchu firmy, a vytváříme pro ně pracovní prostředí, v kterém se cítí dobře. Neustále zlepšujeme procesní bezpečnost výroby, k níž máme vypracovanou podrobnou bezpečnostní dokumentaci. Pravidelně se také podrobujeme kontrolám orgánů státní správy. Největší důraz ovšem klademe na prevenci.

Chcete vědět více o bezpečnosti našich produktů? Nebo máte další otázky?

Kontaktujte nás.

Chci zavolat / poslat e-mail: 
Ing. Magda Macháňová
Zákaznický servis
Tel.: +420 596 091 299
Magda.Machanova@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Vyplněním a odesláním formuláře subjekt údajů uděluje souhlas v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, s nakládáním s těmito údaji pro účely optimalizace služeb a marketing.

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council