jazyk  Polski
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Русский
logoo násproduktyvýzkum a vývojrozvojkontakty

Kariéra v Bochemii a.s.

Business Development Manager

Vaším úkolem bude:

  • Vedení nových projektů v oblasti chemických specialit
    • identifikace technicko-obchodních příležitostí
    • Přímá spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje
    • Posouzení a zhodnocení nových produktů a jejich tržních možností
    • Aktivní působení na zacílení výzkumných projektů na základě situace na trhu
  • Rozvíjení nových produktů v rámci tuzemských a zahraničních trhů
    • tvorba tržní strategie
    • stanovení obchodních plánů a cenových nabídek
    • vedení technických i obchodních jednání, uzavírání kontraktů
  • Hledání potencionální zákazníků s orientací na B2B business, navazování kontaktů s osobami s rozhodovací pravomocí, budování dlouhodobých vztahů na úrovni vrcholového managementu
  • Přímý reporting akcionářům společnosti

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru případně ekonomického, chemické zaměření výhodou
  • Prokazatelnou seniorní zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením a řízením projektů
  • Prezentační dovednosti
  • Přehled o chemickém průmyslu výhodou
  • Komunikační dovednosti, flexibilitu, kreativní přístup, organizační schopnosti
  • Anglický jazyk (od úrovně B1), další jazyky výhodou (český jazyk není nutnou podmínkou)
  • Ochotu cestovat (převažují Evropské země)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP u významné české společnosti
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nástup možný ihned

Contact:

Chci zavolat / poslat e-mail:
Mgr. Martin Kraus
HR specialista
Tel.: +420 725 506 925
Martin.Kraus@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council