Naše odvětví

Kontaktní osoby

Helena Bužgová

Asistentka ředitele

T: +420 596 091 459

E: Helena.Buzgova@bochemie.cz

Mgr. Eva Kijonková

Mediální zastoupení

T: +420 721 857 097

E: Eva.Kijonkova@ek-media.com

Ing. Magda Macháňová

Zákaznický servis

T: +420 602 586 665

E: Magda.Machanova@bochemie.cz

Ing. Iveta Matulová Heczková

HR specialista

T: +420 774 549 754

E: Iveta.Heczkova@bochemie.cz

Ing. David Jež, DiS.

Materiály pro aku

T: +420 602 174 634

E: David.Jez@bochemie.cz

Ing. Lumír Mrokwia

Povrchové úpravy kovů

T: +420 602 756 788

E: Lumir.Mrokwia@bochemie.cz

Ing. Magda Macháňová

Ochrana dřeva ve věcech technických

T: +420 596 091 299

E: Magda.Machanova@bochemie.cz

Eduard Chalupa, DiS.

Ochrana dřeva ve věcech obchodních

T: +420 725 105 159

E: Eduard.Chalupa@bochemie.cz

Taťána Szmeková

Logistika

T: +420 606 520 222

E: Tatana.Szmekova@bochemie.cz

Ing. Jan Neudert

Privátní značky

T: +420 724 513 081

E: Jan.Neudert@bochemie.cz

Eduard Chalupa, DiS.

Metalizace textilu

T: +420 725 105 159

E: Eduard.Chalupa@bochemie.cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů