Strojní mechanik

Vaším úkolem bude:

  • provádění oprav strojů a zařízení (sušárny, míchadla, drtiče, pásové dopravníky, převodovky, hydraulické mechanismy, čerpadla, potrubní rozvody včetně armatur atd.)
  • provádění preventivní údržby, tribodiagnostika
  • revize zařízení
  • svářečské práce
  • seřizování adjustačních linek

Požadujeme:

  • výuční list/maturitu ve strojírenském nebo příbuzném oboru
  • základní svářečský kurz (elektro, plamen, CO2)
  • praxi ve strojírenském odvětví
  • čtení technické dokumentace
  • kreslení jednoduchých schémat strojních dílů
  • práci na PC
  • samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • práci na HPP u významné české společnosti
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nástup možný ihned

Plnění úkolů bude probíhat v chemických provozech společnosti, místo výkonu práce Bohumín

Vašeho zájmu si vážíme. Přihlášky zasílejte na tyto kontaktní údaje:

Chci zavolat / poslat e-mail:
Mgr. Martin Kraus
HR specialista
Tel.: +420 725 506 925
Martin.Kraus@bochemie.cz

Chci více informací:

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council