Novinky

Rozšiřujeme paletu barev u Bochemitu Estetik

Kromě tradičních barev máte nově na výběr i módní barvu bílou nebo šedou.

29.5.2020

Meftex je vysoce antibakteriální

Výsledkem testů v nezávislé akreditované laboratoři bylo potvrzeno, že naše pokovená textilie Meftex vykazuje vysokou antibakteriální účinnost.  

22.5.2020

Poděkování od společnosti Lidl

Od našeho obchodního partnera, společnosti Lidl Česká republika v.o.s., jsme obdrželi poděkování za výjimečné obchodní partnerství v době krize.

8.4.2020
Obrázek továrny

Závazek tradice

Bochemie buduje své know-how už více než 115 let. Díky dlouhodobému intenzivnímu výzkumu se stala předním výrobcem moderních produktů a chemických specialit různého druhu od čisticích přípravků pro domácnost a průmysl přes ochranu dřeva až po součásti průmyslových akumulátorů a povrchové úpravy kovů.

Více o Bochemii  

Obrázek přírody

Naše odpovědnost


Ochranu životního prostředí vnímáme jako nedílnou součást naší práce. Základem naší strategie jsou projekty zaměřené na recyklaci, obnovu a znovuzískání surovin pro další využití, a vývoj nových technologií šetrných k životnímu prostředí.

Více o udržitelném rozvoji

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council