Novinky

Dlouhodobě podporujeme občanské sdružení SDO Brontosauři

Cílem sdružení se sídlem v Ostravě – Kunčičkách je sdružovat děti, mládež a dospělé za účelem ochrany přírody, chovu koní a jeho využití pro zdravý způsob života.

11.8.2020

Podpořili jsme rodinný tenis

Poskytnutím dezinfekce jsme podpořili akci spolku Přátelé MILI FEST - Rodinný tenis ve Starém Bohumíně dne 11.7.2020 s podtitulem "Táto, mámo, pojď si se mnou zahrát".

24.7.2020

Rozšiřujeme paletu barev u Bochemitu Estetik

Kromě tradičních barev máte nově na výběr i módní barvu bílou nebo šedou.

29.5.2020
Obrázek továrny

Závazek tradice

Bochemie buduje své know-how už více než 115 let. Díky dlouhodobému intenzivnímu výzkumu se stala předním výrobcem moderních produktů a chemických specialit různého druhu od čisticích přípravků pro domácnost a průmysl přes ochranu dřeva až po součásti průmyslových akumulátorů a povrchové úpravy kovů.

Více o Bochemii  

Obrázek přírody

Naše odpovědnost


Ochranu životního prostředí vnímáme jako nedílnou součást naší práce. Základem naší strategie jsou projekty zaměřené na recyklaci, obnovu a znovuzískání surovin pro další využití, a vývoj nových technologií šetrných k životnímu prostředí.

Více o udržitelném rozvoji

Jsme hrdými členy těchto institucí:

obrázek eurochlorAsociace českých a slovenských zinkoven    nanoprogres  Nickel REACH Consortia  nano asociace  Svaz Chemického Průmyslu ČR  Zinc Reach  Cadmium reach consortium  The European Chemical Industry Council